Obklad Alaplana Peak Evolution Beige Brillo 33,3x100
Code: 72935-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.92 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 333 mm |
| Series: | Alaplana |
| Dimension: | 33.3 x 100 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,332 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Travertin |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |