Obklad Sant Agostino Decorwall White 25x75
Code: 21875Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 17.7 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Sant'Agostino Decorline |
| Dimension: | 25 x 75 |
| Packaging: | 1,13 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSADWLIG00 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |