Obklad Sant'Agostino Oxidart Black 30x60
Code: 22374Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 22.54 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant'Agostino Oxidart |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Fasáda, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAOXBLA30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |