Protiskluzová dlažba 41zero42 Technicolor TC05 5x37,5
Code: 20361Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.71 kg |
| Color: | Růžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 375 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | 41zero42 Technicolor |
| Dimension: | 5 x 37 |
| Packaging: | 0,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 410TC05 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |