Protiskluzová dlažba Sant Agostino Barkwood Natural RT 30x180
Code: 21842Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.98 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1800 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant'Agostino Barkwood |
| Dimension: | 30 x 180 |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | CSABA7NA18 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |