Protiskluzová dlažba Sant Agostino Blendart Natural Craft RT 30x120
Code: 21853Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SANT AGOSTINO BLENDART - FLOOR TILE WOOD DEKOR |
|---|---|
| Weight: | 22.5 kg |
| Color: | Bílá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant'Agostino Blendart |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Předsíň, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABANAC30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |