Dlažba Sant Agostino Blendart Battiscopa Dark 9,5x60
Code: 21990Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SANT AGOSTINO BLENDART - FLOOR TILE WOOD DEKOR |
|---|---|
| Weight: | 1.24 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 95 mm |
| Series: | Sant'Agostino Blendart |
| Dimension: | 9.5 x 60 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Určení: | Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABBLDK60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |