Dlažba Sant Agostino Blendart Ang. Gradone 120 Sx Blendart White 33x120 (CSAGASBW12)
Code: 161962Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SANT AGOSTINO BLENDART - FLOOR TILE WOOD DEKOR |
|---|---|
| Weight: | 11.5 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 330 mm |
| Series: | Sant'Agostino Blendart |
| Dimension: | 33 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Schodovky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Určení: | Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAGASBW12 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |