Protiskluzová dlažba Sant Agostino Blendart White RT 40x120 AS 20mm
Code: 21863Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SANT AGOSTINO BLENDART - FLOOR TILE WOOD DEKOR |
|---|---|
| Weight: | 45 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Sant'Agostino Blendart |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABLAWH40 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |