Protiskluzová dlažba Sant'Agostino Fineart Grey 90x90
Code: 21924Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.98 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant'Agostino Fineart |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAFI7GR90 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |