Retro Obklad APE Bellagio Nuvole 60X120 Rett.
Code: 180785Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 15.22 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.2 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Bellagio |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041897 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |