SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0303ZRK
Code: COA0303ZRKRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD ROSE BRUSHED - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595163596870 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 210 cm, 210 |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 90 mm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,65 |
| Výška: | 185, 185 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 90 x 185 x 210 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,52 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.