SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0102ZRK
Code: COA0102ZRKRelated products
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0303ZRK
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0103/30ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0400ZRK
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD ROSE BRUSHED - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595163596610 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 110 cm, 110 |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 85 mm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Easy installation |
| Váha brutto: | 0,29 |
| Výška: | 125, 125 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 85 x 125 x 110 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,23 |
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - kartáčovaná COA0102ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - lesklá COA0102ZRL
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.