SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0400ZRK
Code: COA0400ZRKRelated products
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0102ZRK
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0103/30ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0303ZRK
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€55,56 excl. VAT
€67,23
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD ROSE BRUSHED - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595163596924 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 215, 215 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Easy installation |
| Váha brutto: | 0,6 |
| Výška: | 190, 190 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 70 x 190 x 215 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,48 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€54,69
–14 %
AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€33,27
–14 %
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,64 excl. VAT
€28,61
RETRO3
€56,73
–14 %
DIAMOND toilet paper holder with cover, bronze 1318-17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€80,41
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,14 excl. VAT
€69,14
RETRO3
€68,57
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Central warehouse
€48,74 excl. VAT
€58,98
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.