SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Chrom MK168.5 - 1/2"
Code: MK168.5Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS WITH CROSSHEAD MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163574625 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 290 |
| Width: | 155 |
| Series: | Morava RETRO |
| Dimension: | 1/2" |
| Control: | Kohoutkové |
| Location type: | Stojánková |
| Product depth: | 70 mm |
| Surface treatment: | chrom |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,01 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 290 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 0,78 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.