SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla keramický, Stará mosaz (Bronz) MKA0303SM
Code: MKA0303SMRelated products
RETRO3
€27,66
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Kruh na ručníky, Stará mosaz (Bronz) MKA0104SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€18,74 excl. VAT
€22,68
RETRO3
€46,42
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Stará mosaz (Bronz) MKA0701/40SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,46 excl. VAT
€38,07
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€31,61
–18 %
Knocker Rav Morava brass brush holder - ceramic MKA0201SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€21,42 excl. VAT
€25,92
Slezak-Rav Morava brass brush holder - ceramic MKA0201SM
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav replacement toilet brush - old brass ND A0500-2SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€11,21 excl. VAT
€13,57
RETRO3
€70,03
–17 %
Slezák Rav ceramic soap dish old brass MKA0301SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€47,46 excl. VAT
€57,43
RETRO3
€32,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček trojitý, Stará mosaz (Bronz) MKA0105SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€22,09 excl. VAT
€26,73
RETRO3
€57,29
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 500 mm, Stará mosaz (Bronz) MKA0900/50SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€38,83 excl. VAT
€46,98
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,03
–46 %
Slezák Rav Morava brass toilet paper holder MKA0402SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€16,70 excl. VAT
€20,21
Morava brass retro toilet paper holder
RETRO3
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Stará mosaz (Bronz) MKA0100SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€14,73 excl. VAT
€17,82
RETRO3
€23,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Stará mosaz (Bronz) MKA0102SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€16,07 excl. VAT
€19,44
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav replacement toilet brush - old brass ND A0500-1SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€11,21 excl. VAT
€13,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€43,46
–17 %
Slezák Rav Morava brass toilet brush - bowl ceramic MKA0500SM
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
In stock
€29,45 excl. VAT
€35,64
Morava brass retro toilet brush - ceramic
RETRO3
€31,61
–18 %
Slezák Rav Morava brass soap dispenser ceramic MKA0300SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€21,42 excl. VAT
€25,92
Retro Morava brass ceramic soap dish
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA ANTIQUE BRASS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.78 kg |
| EAN: | 8595163545663 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 190, 190 cm |
| Series: | Morava |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 95 mm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,78 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 95 x 215 x 190 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,63 |
RETRO3
€67,66
–18 %
Slezák Rav Morava Gold liquid soap dispenser - ceramic MKA0303Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€45,85 excl. VAT
€55,48
RETRO3
€34,08
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla keramický, Chrom MKA0303
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
RETRO3
€40
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla, Černá - matná MKA0303CMAT
In stock
€27,11 excl. VAT
€32,80
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.