SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla keramický, Chrom MKA0303
Code: MKA0303Related products
RETRO3
€64,85
–18 %
Slezak Rav ceramic washbasin chrome MKA0301
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€43,94 excl. VAT
€53,17
Displayed in the showroom
RETRO3
€28,15
–18 %
Slezák Rav Morava chrome toilet paper holder MKA0402
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€19,07 excl. VAT
€23,08
Morava chrome retro toilet roll holder
RETRO3
€20,25
–18 %
Slezák Rav Morava chrome soap dish ceramic MKA0300
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,72 excl. VAT
€16,60
Retro Morava chrome glass soap dish
RETRO3
€31,61
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Chrom MKA0701/40
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€21,42 excl. VAT
€25,92
Displayed in the showroom
RETRO3
€34,08
–18 %
Slezák Rav Morava chrome toilet brush - bowl ceramic MKA0500
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
Morava chrome retro toilet brush - bowl ceramic
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Chrom MKA0100
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€20,25
–18 %
Knocker Rav Morava chrome brush holder - ceramic MKA0201
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,72 excl. VAT
€16,60
Displayed in the showroom
RETRO3
€29,63
–17 %
Slezák Rav Morava chrome toilet paper holder with cover MKA0400
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
In stock
€20,08 excl. VAT
€24,30
Morava chrome retro toilet paper holder with cover
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.78 kg |
| EAN: | 8595163545892 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 190, 190 cm |
| Series: | Morava |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 95 mm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,78 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 95 x 215 x 190 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,63 |
RETRO3
€67,66
–18 %
Slezák Rav Morava Gold liquid soap dispenser - ceramic MKA0303Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€45,85 excl. VAT
€55,48
RETRO3
€40
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla, Černá - matná MKA0303CMAT
In stock
€27,11 excl. VAT
€32,80
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.