SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Chrom MKA0102
Code: MKA0102Related products
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Chrom MKA0100
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€34,08
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla keramický, Chrom MKA0303
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
Displayed in the showroom
RETRO3
€28,15
–18 %
Slezák Rav Morava chrome toilet paper holder MKA0402
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€19,07 excl. VAT
€23,08
Morava chrome retro toilet roll holder
RETRO3
€31,61
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Chrom MKA0701/40
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€21,42 excl. VAT
€25,92
RETRO3
€20,25
–18 %
Knocker Rav Morava chrome brush holder - ceramic MKA0201
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,72 excl. VAT
€16,60
Displayed in the showroom
RETRO3
€34,08
–18 %
Slezák Rav Morava chrome toilet brush - bowl ceramic MKA0500
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
Morava chrome retro toilet brush - bowl ceramic
RETRO3
€20,25
–18 %
Slezák Rav Morava chrome soap dish ceramic MKA0300
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,72 excl. VAT
€16,60
Retro Morava chrome glass soap dish
Displayed in the showroom
RETRO3
€29,63
–17 %
Slezák Rav Morava chrome toilet paper holder with cover MKA0400
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
In stock
€20,08 excl. VAT
€24,30
Morava chrome retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€64,85
–18 %
Slezak Rav ceramic washbasin chrome MKA0301
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€43,94 excl. VAT
€53,17
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.31 kg |
| EAN: | 8595163545779 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 70, 70 cm |
| Series: | Morava |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 60 mm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,31 |
| Výška: | 95, 95 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 60 x 95 x 70 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,24 |
RETRO3
€19,26
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Černá - matná MKA0102CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,05 excl. VAT
€15,79
RETRO3
€23,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Stará mosaz (Bronz) MKA0102SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€16,07 excl. VAT
€19,44
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.