SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Černá - matná MKA0102CMAT
Code: MKA0102CMATRelated products
RETRO3
€40
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla, Černá - matná MKA0303CMAT
In stock
€27,11 excl. VAT
€32,80
RETRO3
€71,56
–18 %
Slezák Rav Morava ceramic soap dish black matt MKA0301CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€48,50 excl. VAT
€58,68
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,11
–18 %
Slezák Rav Morava ceramic soap dish black matt MKA0300CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€21,08 excl. VAT
€25,51
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,11
–18 %
Knocker Rav Morava brush holder black matt MKA0201CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€21,08 excl. VAT
€25,51
RETRO3
€46,92
–18 %
Slezák Rav Morava toilet brush, bowl ceramic, black matt MKA0500CMAT
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
In stock
€31,79 excl. VAT
€38,47
RETRO3
€25,68
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček trojitý, Černá - matná MKA0105CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,40 excl. VAT
€21,06
RETRO3
€43,96
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 650, 5 mm, Černá - matná MKA0701/65CMAT
In stock
€29,79 excl. VAT
€36,04
RETRO3
€34,08
–18 %
Slezák Rav Morava toilet paper holder spare black matt MKA0402CMAT
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
RETRO3
€38,52
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Černá - matná MKA0701/40CMAT
In stock
€26,11 excl. VAT
€31,59
RETRO3
€53,83
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 500 mm, Černá - matná MKA0900/50CMAT
In stock
€36,48 excl. VAT
€44,14
RETRO3
€36,05
–18 %
Slezák Rav Morava toilet paper holder with cover black matt MKA0400CMAT
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€24,43 excl. VAT
€29,56
RETRO3
€41,49
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Černá - matná MKA0701/55CMAT
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA BLACK MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.31 kg |
| EAN: | 8595163572546 |
| Color: | Lak, Černá matná |
| Surface: | Matný |
| Width: | 70, 70 cm |
| Series: | Morava |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 60 mm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,31 |
| Výška: | 95, 95 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 60 x 95 x 70 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,24 |
RETRO3
€23,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Stará mosaz (Bronz) MKA0102SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€16,07 excl. VAT
€19,44
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.