SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček trojitý, Černá - matná MKA0105CMAT
Code: MKA0105CMATRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA BLACK MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.39 kg |
| EAN: | 8595163572584 |
| Color: | Lak, Černá matná |
| Surface: | Matný |
| Width: | 100, 100 cm |
| Series: | Morava |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 80 mm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,39 |
| Výška: | 140, 140 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 80 x 140 x 100 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,32 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.