SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Černá - matná MKA0701/40CMAT
Code: MKA0701/40CMATRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA BLACK MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595163572560 |
| Color: | Lak, Černá matná |
| Surface: | Matný |
| Width: | 100, 100 cm |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 400,5 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,65 |
| Výška: | 420, 420 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 70 x 420 x 100 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,49 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.