SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Chrom MKA0701/40
Code: MKA0701/40Related products
RETRO3
€64,85
–18 %
Slezak Rav ceramic washbasin chrome MKA0301
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€43,94 excl. VAT
€53,17
Displayed in the showroom
RETRO3
€28,15
–18 %
Slezák Rav Morava chrome toilet paper holder MKA0402
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€19,07 excl. VAT
€23,08
Morava chrome retro toilet roll holder
RETRO3
€20,25
–18 %
Slezák Rav Morava chrome soap dish ceramic MKA0300
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,72 excl. VAT
€16,60
Retro Morava chrome glass soap dish
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Chrom MKA0100
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€34,08
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla keramický, Chrom MKA0303
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
Displayed in the showroom
RETRO3
€29,63
–17 %
Slezák Rav Morava chrome toilet paper holder with cover MKA0400
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
In stock
€20,08 excl. VAT
€24,30
Morava chrome retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€20,25
–18 %
Knocker Rav Morava chrome brush holder - ceramic MKA0201
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€13,72 excl. VAT
€16,60
Displayed in the showroom
RETRO3
€34,08
–18 %
Slezák Rav Morava chrome toilet brush - bowl ceramic MKA0500
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,09 excl. VAT
€27,94
Morava chrome retro toilet brush - bowl ceramic
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595163545731 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 100, 100 cm |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 44,5 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,65 |
| Výška: | 420, 420 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 70 x 420 x 100 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,49 |
RETRO3
€36,30
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Bílá - lesklá MKA0701/40B
Upon request
€24,60 excl. VAT
€29,77
RETRO3
€38,52
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Černá - matná MKA0701/40CMAT
In stock
€26,11 excl. VAT
€31,59
RETRO3
€46,42
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Stará mosaz (Bronz) MKA0701/40SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,46 excl. VAT
€38,07
RETRO3
€62,72
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/40Z
2-4 weeks
€42,50 excl. VAT
€51,43
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.