SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Chrom MKA0701/55
Code: MKA0701/55Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.85 kg |
| EAN: | 8595163545748 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 160, 160 cm |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 550,5 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 85 mm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,85 |
| Výška: | 690, 690 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 85 x 690 x 160 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,66 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.