SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Stará mosaz (Bronz) MKA0701/40SM
Code: MKA0701/40SMRelated products
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€23,71
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Stará mosaz (Bronz) MKA0102SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€16,07 excl. VAT
€19,44
RETRO3
€32,60
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček trojitý, Stará mosaz (Bronz) MKA0105SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€22,09 excl. VAT
€26,73
RETRO3
€57,29
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 500 mm, Stará mosaz (Bronz) MKA0900/50SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€38,83 excl. VAT
€46,98
RETRO3
€70,03
–17 %
Slezák Rav ceramic soap dish old brass MKA0301SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€47,46 excl. VAT
€57,43
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,03
–46 %
Slezák Rav Morava brass toilet paper holder MKA0402SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€16,70 excl. VAT
€20,21
Morava brass retro toilet paper holder
RETRO3
€27,66
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Kruh na ručníky, Stará mosaz (Bronz) MKA0104SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€18,74 excl. VAT
€22,68
RETRO3
€31,61
–18 %
Slezák Rav Morava brass soap dispenser ceramic MKA0300SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€21,42 excl. VAT
€25,92
Retro Morava brass ceramic soap dish
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav replacement toilet brush - old brass ND A0500-1SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€11,21 excl. VAT
€13,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€43,46
–17 %
Slezák Rav Morava brass toilet brush - bowl ceramic MKA0500SM
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
In stock
€29,45 excl. VAT
€35,64
Morava brass retro toilet brush - ceramic
RETRO3
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Stará mosaz (Bronz) MKA0100SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€14,73 excl. VAT
€17,82
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav replacement toilet brush - old brass ND A0500-2SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€11,21 excl. VAT
€13,57
RETRO3
€24,69
–17 %
Slezák Rav pump - old brass ND YUA0303SM
The average product rating is 3,3 out of 5 stars.
2-4 weeks
€16,74 excl. VAT
€20,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA ANTIQUE BRASS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595163545250 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 100, 100 cm |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 550,5 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,65 |
| Výška: | 420, 420 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 70 x 420 x 100 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,49 |
RETRO3
€31,61
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Chrom MKA0701/40
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€21,42 excl. VAT
€25,92
RETRO3
€36,30
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Bílá - lesklá MKA0701/40B
Upon request
€24,60 excl. VAT
€29,77
RETRO3
€38,52
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Černá - matná MKA0701/40CMAT
In stock
€26,11 excl. VAT
€31,59
RETRO3
€62,72
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/40Z
2-4 weeks
€42,50 excl. VAT
€51,43
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.