SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/55Z
Code: MKA0701/55ZRelated products
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav toilet brush - gold ND A0500-1Z
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€11,21 excl. VAT
€13,57
RETRO3
€14,32
–18 %
Slezák Rav replacement ceramic liquid soap dispenser KER004
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€9,70 excl. VAT
€11,74
RETRO3
€72,11
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 650, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/65Z
2-4 weeks
€48,87 excl. VAT
€59,13
RETRO3
€62,72
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/40Z
2-4 weeks
€42,50 excl. VAT
€51,43
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav toilet brush - gold ND A0500-2Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€11,21 excl. VAT
€13,57
RETRO3
€41,49
–18 %
Slezák Rav Morava Gold brush holder - ceramic MKA0201Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€28,12 excl. VAT
€34,02
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€88,90
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk polička skleněná 500 mm, Zlatá - lesklá MKA0900/50Z
2-4 weeks
€60,25 excl. VAT
€72,90
RETRO3
€12,59
–17 %
Slezák Rav replacement ceramic bowl for toilet brush KER003
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
In stock
€8,54 excl. VAT
€10,33
RETRO3
€11,11
–18 %
Slezák Rav replacement ceramic toothbrush jar KER001
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€7,53 excl. VAT
€9,11
RETRO3
€40,99
–18 %
Slezák Rav Morava Gold soap dispenser ceramic MKA0300Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,78 excl. VAT
€33,61
RETRO3
€55,81
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder MKA0402Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,82 excl. VAT
€45,76
RETRO3
€67,66
–18 %
Slezák Rav Morava Gold WC brush - ceramic container MKA0500Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€45,85 excl. VAT
€55,48
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.85 kg |
| EAN: | 8595163552579 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 160, 160 cm |
| Series: | Morava |
| Dimension: | 550,5 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 85 mm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,85 |
| Výška: | 690, 690 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 85 x 690 x 160 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,66 |
RETRO3
€41,49
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Černá - matná MKA0701/55CMAT
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.