SLEZÁK RAV Připojovací stojánkové kolínko, Zlatá - lesklá MD0234Z
Code: MD0234ZRelated products
RETRO3
€262,74
–18 %
Slezák Rav Labe bidet mixer, standing, gold L508.0/9Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€178,06 excl. VAT
€215,45
RETRO3
€128,41
–18 %
Slezák Rav Labe shower mixer 150mm gold L081.5Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€87,02 excl. VAT
€105,29
RETRO3
€174,34
–18 %
Slezák Rav Labe gold basin mixer with click-clack spout L527.0KZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€118,15 excl. VAT
€142,96
RETRO3
€102,23
–18 %
Slezák Rav Labe basin mixer with swivel spout gold L006.0/2Z
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-4 weeks
€69,28 excl. VAT
€83,83
RETRO3
€189,75
–18 %
Slezák Rav Labe bidet mixer with waste opening gold L045.0KZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€128,59 excl. VAT
€155,59
RETRO3
€173,84
–18 %
Slezák Rav Labe bath mixer 150mm gold L554.5Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€117,81 excl. VAT
€142,55
RETRO3
FREEFREE
€222,24
–18 %
Slezák Rav Labe wall mounted bath mixer 150mm L554.5/2Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€150,61 excl. VAT
€182,24
Retro Wall mounted bath tap with shower and swivel bracket, with ceramic lever.
RETRO3
FREEFREE
€244,47
–18 %
Slezák Rav Labe basin mixer with stand mixer gold L008.0/8Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€165,67 excl. VAT
€200,46
Retro lever sink mixer with swivel spout - Slezák Rav Labe
RETRO3
€203,72
–18 %
Slezák Rav Labe bath mixer with shower and swivel holder gold L054.5/2Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€138,06 excl. VAT
€167,05
RETRO3
€210,74
–18 %
Slezák Rav Labe bidet basin mixer with waste opening gold L545.0KZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€142,81 excl. VAT
€172,80
RETRO3
FREEFREE
€622,78
–18 %
Slezák Rav Labe bath mixer with head and hand shower 150mm gold L054.5/3Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€422,05 excl. VAT
€510,68
RETRO3
€153,60
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Umyvadlová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá L027.5KZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€104,09 excl. VAT
€125,95
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV LABE GOLD - RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.54 kg |
| EAN: | 8595163533424 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 75, 75 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 65 mm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,54 |
| Výška: | 80, 80 cm |
| Celní kód: | 84819000 |
| Typ produktu: | Náhradní díl |
| Váha netto: | 0,53 |
RETRO3
€36,05
–18 %
SLEZÁK RAV Připojovací stojánkové kolínko, Chrom MD0234
Within a week
€24,43 excl. VAT
€29,56
RETRO3
€61,73
–18 %
SLEZÁK RAV Připojovací stojánkové kolínko, Chrom MD0234SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€41,83 excl. VAT
€50,62
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.