SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat PY02/19
Code: PY02/19Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SPY LEVER TAPS GOLD MATT |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.736 kg |
| EAN: | 8590913935367 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 167mm |
| Width: | 50mm |
| Series: | SPY |
| Installation: | Stojánková |
| Control: | Páka |
| Product depth: | 120mm mm |
| Face: | Hranaté |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Packaging: | 1ks |
| Výška výtoku: | 112mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |