SPY vanová baterie na připojení do podlahy, zlato mat PY21/19
Code: PY21/19Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SPY LEVER TAPS GOLD MATT |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 11.509 kg |
| EAN: | 8590913935459 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 920mm |
| Width: | 50mm |
| Series: | SPY |
| Installation: | Do podlahy |
| Control: | Páka |
| Product depth: | 195mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový saretací |
| Výška výtoku: | 790mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |