Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-65mm, zlato mat CV1002G
Code: CV1002GRelated products
RETRO3
€407,76
–14 %
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, zlato mat PY13/19
Central warehouse
€289,79 excl. VAT
€350,65
RETRO3
€109,80
–14 %
Ruční sprcha, 186mm, zlato mat DO21G
Central warehouse
€78,02 excl. VAT
€94,41
RETRO3
FREEFREE
€1 946,53
–14 %
SPY vanová baterie na připojení do podlahy, zlato mat PY21/19
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€1 383,47 excl. VAT
€1 674
RETRO3
€624,08
–14 %
Hlavová sprcha, průměr 300mm, zlato mat SF41G
Central warehouse
€443,55 excl. VAT
€536,69
RETRO3
€228,16
–14 %
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat PY41/19
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€117,96
–14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, zlato mat SG203G
Central warehouse
€83,83 excl. VAT
€101,43
RETRO3
€88,16
–13 %
POWERFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat FLEX150GO
Central warehouse
€62,68 excl. VAT
€75,84
RETRO3
€305,71
–14 %
SPY nástěnná sprchová baterie, zlato mat PY11/19
Central warehouse
€217,27 excl. VAT
€262,90
RETRO3
FREEFREE
€624,08
–47 %
SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato mat PY08/19
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€269,52 excl. VAT
€326,12
RETRO3
€52,65
–14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, zlato mat SD71G
Central warehouse
€37,41 excl. VAT
€45,27
RETRO3
€313,88
–41 %
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat PY03/19
Central warehouse
€151,46 excl. VAT
€183,27
RETRO3
€448,57
–36 %
SPY nástěnná vanová baterie, zlato mat PY10/19
Central warehouse
€235,79 excl. VAT
€285,31
RETRO3
€326,12
–14 %
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat PY42/19
Central warehouse
€231,78 excl. VAT
€280,45
RETRO3
€301,63
–14 %
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat PY02/19
Central warehouse
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€197,55
–14 %
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, zlato mat BR51G
Central warehouse
€140,40 excl. VAT
€169,88
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SPY LEVER TAPS GOLD MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.239 kg |
| EAN: | 8590913123832 |
| Color: | Zlato mat |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Tloušťka umyvadla: | 10-65mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Vybavení: | Uzavíratelná bez přepadu, Uzavíratelná spřepadem |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |