UNICOLOR 20 obklad Rojo brillo 20x20 (1m2) Q91
Code: Q91Related products
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon brillo 20x20 (1m2) 867
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 20x20 (1m2) 12851
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Pistacho brillo 20x20 (1m2) F49
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Limon Brillo 15x15 (1m2) E67
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Morado brillo 15x15 (1m2) E87
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rosa Palo brillo 15x15 (1m2) F57
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€34,49
–6 %
UNICOLOR obklad Salmon 15x15 (1m2) 16554
Delivery approx. 4 weeks
€26,79 excl. VAT
€32,41
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR obklad Verde Pistacho 20x20 (bal=1m2) 12852
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919016865 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |