WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, černá mat 4140K7
Code: 4140K7Related products
RETRO3
€456,73
–14 %
WALDORF universální keramický sloup k umyvadlům 60, 80cm, černá mat 417031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€324,61 excl. VAT
€392,78
RETRO3
FREEFREE
€713,88
–14 %
WALDORF bidet závěsný 37x55cm, černá mat 4125K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€507,37 excl. VAT
€613,92
RETRO3
FREEFREE
€775,10
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, černá mat 4141K7
Central warehouse
€550,88 excl. VAT
€666,57
RETRO3
FREEFREE
€848,57
–14 %
WALDORF WC mísa stojící, 37x65cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€603,11 excl. VAT
€729,76
RETRO3
FREEFREE
€1 867,76
–14 %
WALDORF WC mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET27-WALDORF
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 327,51 excl. VAT
€1 606,29
RETRO3
FREEFREE
€2 877,14
–14 %
WALDORF urinál na postavení se zakrytým přívodem vody 44x124,5cm, včetně sifonu, černá mat 413131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€2 044,90 excl. VAT
€2 474,33
RETRO3
FREEFREE
€1 117,96
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, černá mat 4142K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€794,57 excl. VAT
€961,43
RETRO3
FREEFREE
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 007,79 excl. VAT
€1 219,43
RETRO3
FREEFREE
€2 297,55
–14 %
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, černá mat 4143K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 632,96 excl. VAT
€1 975,88
RETRO3
€415,92
–14 %
WALDORF nádržka k WC kombi, černá mat 418131
Central warehouse
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
FREEFREE
€1 452,65
–14 %
WALDORF urinál se zakrytým přívodem vody, 44x72cm, černá mat 413031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 032,45 excl. VAT
€1 249,27
RETRO3
FREEFREE
€905,71
–14 %
WALDORF WC kombi mísa 40x68cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411731
Central warehouse
€643,72 excl. VAT
€778,90
RETRO3
FREEFREE
€1 687,76
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, černá mat 4144K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 199,56 excl. VAT
€1 451,47
RETRO3
FREEFREE
€713,88
–14 %
WALDORF závěsná WC mísa, 37x55cm, černá mat 411531
Central warehouse
€507,37 excl. VAT
€613,92
RETRO3
€415,92
–14 %
WALDORF nádržka vysoká, černá mat 418031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€295,60 excl. VAT
€357,67
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALDORF BLACK MATT RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 19.18 kg |
| EAN: | 8388777318811 |
| Color: | Černá |
| Width: | 600mm |
| Series: | WALDORF |
| Dimension: | 60x55 cm |
| Installation: | Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 550mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€383,27
–14 %
WALDORF ceramic washbasin 60x55cm, white 4140K1
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€272,39 excl. VAT
€329,59