WALDORF WC kombi mísa 40x68cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411731
Code: 411731Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALDORF BLACK MATT RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 29.56 kg |
| EAN: | 8388777321873 |
| Color: | Černá |
| Length: | 420mm |
| Width: | 400mm |
| Series: | WALDORF |
| Dimension: | 40x42x68 cm |
| Product depth: | 680mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada, WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |