WALDORF závěsná WC mísa, 37x55cm, černá mat 411531
Code: 411531Related products
RETRO3
€415,92
–14 %
WALDORF nádržka vysoká, černá mat 418031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
FREEFREE
€1 687,76
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, černá mat 4144K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 199,56 excl. VAT
€1 451,47
RETRO3
€456,73
–14 %
WALDORF universální keramický sloup k umyvadlům 60, 80cm, černá mat 417031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€324,61 excl. VAT
€392,78
RETRO3
FREEFREE
€1 452,65
–14 %
WALDORF urinál se zakrytým přívodem vody, 44x72cm, černá mat 413031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 032,45 excl. VAT
€1 249,27
RETRO3
FREEFREE
€603,67
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, černá mat 4140K7
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€429,04 excl. VAT
€519,14
RETRO3
FREEFREE
€2 877,14
–14 %
WALDORF urinál na postavení se zakrytým přívodem vody 44x124,5cm, včetně sifonu, černá mat 413131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€2 044,90 excl. VAT
€2 474,33
RETRO3
FREEFREE
€1 867,76
–14 %
WALDORF WC mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET27-WALDORF
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 327,51 excl. VAT
€1 606,29
RETRO3
FREEFREE
€848,57
–14 %
WALDORF WC mísa stojící, 37x65cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€603,11 excl. VAT
€729,76
RETRO3
FREEFREE
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 007,79 excl. VAT
€1 219,43
RETRO3
FREEFREE
€905,71
–14 %
WALDORF WC kombi mísa 40x68cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411731
Central warehouse
€643,72 excl. VAT
€778,90
RETRO3
FREEFREE
€713,88
–14 %
WALDORF bidet závěsný 37x55cm, černá mat 4125K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€507,37 excl. VAT
€613,92
RETRO3
FREEFREE
€1 117,96
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, černá mat 4142K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€794,57 excl. VAT
€961,43
RETRO3
FREEFREE
€2 297,55
–14 %
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, černá mat 4143K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 632,96 excl. VAT
€1 975,88
RETRO3
€415,92
–14 %
WALDORF nádržka k WC kombi, černá mat 418131
Central warehouse
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
FREEFREE
€775,10
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, černá mat 4141K7
Central warehouse
€550,88 excl. VAT
€666,57
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALDORF BLACK MATT RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 19.33 kg |
| EAN: | 8388777321897 |
| Color: | Černá |
| Length: | 335mm |
| Width: | 370mm |
| Series: | WALDORF |
| Dimension: | 37x33,5x55 cm |
| Product depth: | 550mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Objem splachovací vody: | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€407,76
–14 %
RETRO hanging toilet bowl, 38x52cm, white 101501
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€289,79 excl. VAT
€350,65
RETRO sanitary ware will take you back to the leisurely times of yesteryear and evoke a feeling of comfort in an older cottage or the stately life of a castle setting. Either...
RETRO3
€436,33
–14 %
WALDORF hanging toilet bowl, 37x55cm, white 411501
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC hanging toilet bowl, 37x55 cm, white ExtraGlaze 871211
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, černá mat 101531
Central warehouse
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
€362,86
–14 %
ANTIK hanging toilet bowl, 36x53 cm, white AN320
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€257,88 excl. VAT
€312,04
RETRO3
FREEFREE
€1 724,49
–14 %
PAULA hanging toilet bowl, 35,5x50cm, gold TP325-AK00
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 225,67 excl. VAT
€1 483,06