Wall-mounted shower with swivel joint, chrome/gold 9042
Code: 9042Related products
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, chrome/gold 3112
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€203,67
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer with retro spout, chrome/gold 3122
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, chrome/gold 3312
Delivery approx. 4 weeks
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
FREEFREE
€579,18
–36 %
ANTEA five-element bath rim mixer with retro spout, chrome/gold 3882
Central warehouse
€303,26 excl. VAT
€366,94
RETRO3
€228,16
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, chrome/gold 3272
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, chrome/gold 3372
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€203,67
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, chrome/gold 3172
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€260,82
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, chrome/gold 3022
Central warehouse
€185,36 excl. VAT
€224,29
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, chrome/gold 3062
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€207,76
–14 %
ANTEA pedestal bidet mixer with spout, chrome/gold 3182
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
FREEFREE
€305,71
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, chrome/gold 3012
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Central warehouse
€217,27 excl. VAT
€262,90
Antea wall mounted bath mixer with handset chrome/gold 3012
RETRO3
€134,29
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, chrome/gold 3862
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€162,86
–14 %
ANTEA concealed switch, chrome/gold DEVIN22
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 275mm, chrome/gold 3092
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
FREEFREE
€342,45
–14 %
ANTEA high basin mixer with spout, height 245mm, chrome/gold 3172L
Central warehouse
€243,38 excl. VAT
€294,49
RETRO3
FREEFREE
€358,78
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 300mm, chrome/gold 3272L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€254,98 excl. VAT
€308,53
Product detailed description
Set-top shower with swivel joint.
Water flow: 20-22 liters/1 min/at 3 bar.
Material: brass.
Surface finishing: chrome/gold.
Additional parameters
| Category: | RETRO HEAD SHOWERS AND ARMS |
|---|---|
| Weight: | 0.72 kg |
| EAN: | 8024587003157 |
| Color: | Chrom-zlato |
| Width: | 63mm |
| Installation: | 1 cesta |
| Product depth: | 205mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Průměr_Ø: | 54mm |
| Průtok (3 bar): | 20l/min |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |