SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0102ZRK
Kód: COA0102ZRKSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
321 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0103/30ZRK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
217 Kč bez DPH
263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 093 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Mýdlenka drátěná, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0301ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
740 Kč bez DPH
896 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 186 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO WC štětka, skleněná miska, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0500ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
803 Kč bez DPH
972 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 210 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0400ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
820 Kč bez DPH
992 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 452 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 300 mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0900/30ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
984 Kč bez DPH
1 191 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 476 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0303ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 000 Kč bez DPH
1 210 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
847 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Kruh na ručníky, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0104ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
574 Kč bez DPH
695 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
496 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0100ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
336 Kč bez DPH
407 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 525 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 600 mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0900/60ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 033 Kč bez DPH
1 250 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 476 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 643, mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0701/60ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 000 Kč bez DPH
1 210 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
774 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Mýdlenka skleněná, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0300ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
525 Kč bez DPH
635 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 041 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
705 Kč bez DPH
853 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 009 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 361 Kč bez DPH
1 647 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 452 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 493, mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0701/45ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
984 Kč bez DPH
1 191 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 258 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 343, mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0701/30ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
853 Kč bez DPH
1 032 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
726 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák kartáčků skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0201ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
492 Kč bez DPH
595 Kč
Detailní popis produktu
Dvojitý věšáček je skvělým doplňkem, na který můžete pověsit hned dva ručníky, župany nebo jiné kusy oděvu najednou.
- povrchová úprava PVD
- tento výrobek je vyroben z mosazi s povrchovou úpravou zlatá růžová - kartáčovaná
- Kotvící sada v balení obsahuje díly pro klasické vrtání i možnost pevného lepení pomocí technologie 3M.
Záruka:
- 15 let na funkčnost
- 6 let na povrchovou úpravu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV COLORADO ZLATÁ RŮŽOVÁ KARTÁČOVANÁ - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595163596610 |
| Barva: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Šířka: | 110 cm, 110 |
| Série: | Colorado |
| Hloubka výrobku: | 85 mm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Easy installation |
| Váha brutto: | 0,29 |
| Výška: | 125, 125 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 85 x 125 x 110 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,23 |
SALECODE:RETRO3:3:%
593 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček dvojitý, Stará mosaz COA0102SM
Skladem – ihned k odeslání
402 Kč bez DPH
486 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
641 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček dvojitý, Zlatá - kartáčovaná COA0102ZK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
435 Kč bez DPH
526 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
641 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - lesklá COA0102ZRL
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
435 Kč bez DPH
526 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.