SLEZÁK RAV Připojovací stojánkové kolínko, Chrom MD0234
Kód: MD0234Související produkty
Retro Vodovodní baterie vanová nástěnná
Retro vodovodní baterie umyvadlová stojánková s otvíránímodpadu s keramickou pákou.
Retro vodovodní baterie umyvadlová stojánková bez otvírání odpadu s keramickou páčkou.
Retro Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a otočným držákem, s keramickou páčkou.
Detailní popis produktu
Připojovací stojánkové kolínko pro vanové baterie, určené pro montáž na okraj vany, SLEZÁK-RAV
- V kompletu 2ks
- Výška 7cm
- Vstup - 3/4"
- Výstup - 3/4"
Provedení:
- chrom
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV LABE CHROM RETRO BATERIE S KERAMICKOU PÁKOU |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8595163515901 |
| Barva: | Chrom |
| Povrch: | Lesklý |
| Šířka: | 75, 75 cm |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 65 mm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,51 |
| Výška: | 80, 80 cm |
| Celní kód: | 84819000 |
| Typ produktu: | Náhradní díl |
| Váha netto: | 0,5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.