Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", bronze 2020BRO
Code: 2020BRORelated products
RETRO3
€23,47
–13 %
Flexible stainless steel hose M10x3/8", 35 cm, bronze 33414
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€16,69 excl. VAT
€20,20
€20,20
–13 %
Fixed connection pipe 10mm-M10x1, 30 cm, bronze TUB36
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€14,37 excl. VAT
€17,39
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, bronze 3116
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€228,16
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer with retro spout, bronze 3126
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€285,31
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, bronze 3276
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€202,77 excl. VAT
€245,35
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, bronze 3376
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA basin mixer with spout, bronze 3176
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
ANTEA retro wall-mounted basin mixer with spout, bronze (3176)
RETRO3
€305,71
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, bronze 3026
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€217,27 excl. VAT
€262,90
RETRO3
€277,14
–14 %
ANTEA floorstanding bidet mixer with spout, bronze 3186
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 275mm, bronze 3096
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€130,24 excl. VAT
€157,59
Retro pedestal sink mixer bronze.
RETRO3
€89,39
–14 %
ANTEA pedestal washbasin valve, bronze 3206
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€63,52 excl. VAT
€76,86
RETRO3
FREEFREE
€415,92
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 245mm, bronze 3176L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€295,60 excl. VAT
€357,67
ANTEA high-rise basin mixer with spout, height 245mm, bronze 3176L
RETRO3
FREEFREE
€424,08
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 300mm, bronze 3276L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€301,40 excl. VAT
€364,69
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 300mm, bronze 3276L
RETRO3
FREEFREE
€338,37
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with retro spout, with spout, bronze 3226
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€240,48 excl. VAT
€290,98
Product detailed description
| Brand | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Series | ANTEA |
| Ordering Code | 2020BRO |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.270 kg |
| EAN | 8024587002600 |
| Material | Brass |
| Color | Bronze |
| Thread Size | 1/2 "x3/8" |
Additional parameters
| Category: | ANGLE VALVES |
|---|---|
| Weight: | 0.27 kg |
| EAN: | 8024587002600 |
| Color: | Bronz |
| Series: | Antea |
| Packaging: | 1ks |
| Velikost závitu: | 1/2"x3/8" |
| Vybavení: | S filtrem |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
