Flexible stainless steel hose M10x3/8", 35 cm, bronze 33414
Code: 33414Related products
RETRO3
€60,82
–14 %
Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", bronze 2020BRO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
Retro corner valve with nut, 1/2" x 3/8", bronze 2020BRO
RETRO3
FREEFREE
€277,14
–14 %
ANTEA shower head, diameter 200mm, bronze SOF2006
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
FREEFREE
€407,76
–14 %
ANTEA shower head, diameter 300mm, bronze SOF3006
The average product rating is 2,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€289,79 excl. VAT
€350,65
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, bronze BR356
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€122,04
–14 %
Wall mounted shower with swivel joint, bronze 9046
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, bronze SAL0036
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/bronze DOC26
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
Retro Hand Shower Head Bronze
RETRO3
€81,22
–14 %
EPOCA hand shower, 210mm, brass/bronze DOC106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, bronze SUP26
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€31,60 excl. VAT
€38,24
Retro rotating shower holder bronze
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, bronze 9816
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€22,06 excl. VAT
€26,69
Retro shower outlet for basin mixer bronze
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, bronze KI14B
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, bronze KI41B
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, bronze KI42B
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€142,45
–14 %
KIRKÉ wall mounted shower mixer, bronze KI11B
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€175,10
–14 %
KIRKÉ standing bidet mixer with outlet, bronze KI03B
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€175,10
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, bronze KI15B
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
Product detailed description
| Ordering Code | 33414 |
|---|---|
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.090 kg |
| Color | |
| Dimensions | 35 cm |
| Thread Size | 3/8 "xM10 |
Additional parameters
| Category: | ANGLE VALVES |
|---|---|
| Weight: | 0.089 kg |
| EAN: | 8590913855078 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 350mm |
| Dimension: | 35 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Velikost závitu: | FxMBK M10x3/8" |
| Brands: | SAPHO |