Dlažba Equipe Evolution Cream 10x40
Code: 12724Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.75 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Equipe Evolution |
| Dimension: | 10 x 40 |
| Packaging: | 1 m² |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 13043 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |