Dlažba Sant Agostino Patchwork Q.R. B&W Grey 1,5x20
Code: 22393-2Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DLAŽBA SANT AGOSTINO PATCHWORK |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | Sant'Agostino Patchwork |
| Dimension: | 1.5 x 20 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAQCPBG20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |