Protiskluzová dlažba Sant Agostino Patchwork B&W Black 20x20
Code: 22381Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DLAŽBA SANT AGOSTINO PATCHWORK |
|---|---|
| Weight: | 22.06 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sant'Agostino Patchwork |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Packaging: | 0,68 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAPBWBL20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |