Novaservis Smile Držák kartáčků, kartáčované zlato ASM03BG
Code: ASM03BGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | NOVASERVIS SMILE BRUSHED GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590309140641 |
| Length: | 103 mm |
| Width: | 66 mm |
| Product depth: | 95 mm mm |
| Provedení: | kartáčované zlato |
| Způsob montáže: | lepeni-vrtani |
| Materiál těla/materiál provedení:: | kov |
| Montáž:: | Nástěnná |
| Typ skla:: | Jednoduchá |
| Záruka na funkčnost:: | 3 roky |