Novaservis Smile Velký držák ručníků se závěsem, kartáčované zlato ASM35BG
Code: ASM35BGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | NOVASERVIS SMILE BRUSHED GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 1.15 kg |
| EAN: | 8590309140740 |
| Length: | 108 mm |
| Width: | 627 mm |
| Product depth: | 225 mm mm |
| Provedení: | kartáčované zlato |
| Způsob montáže: | lepeni-vrtani |
| Materiál těla/materiál provedení:: | kov |
| Montáž:: | Nástěnná |
| Záruka na funkčnost:: | 3 roky |