Novaservis Smile Mýdlenka, kartáčované zlato ASM02BG
Code: ASM02BGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | NOVASERVIS SMILE BRUSHED GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590309140634 |
| Length: | 60 mm |
| Width: | Šířka: |
| Product depth: | 120 mm mm |
| Provedení: | kartáčované zlato |
| Způsob montáže: | lepeni-vrtani |
| Materiál těla/materiál provedení:: | kov |
| Montáž:: | Nástěnná |
| Záruka na funkčnost:: | 3 roky |