Novaservis Smile Držák ručníků 450 mm, kartáčované zlato ASM07BG
Code: ASM07BGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | NOVASERVIS SMILE BRUSHED GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.39 kg |
| EAN: | 8590309140672 |
| Length: | 53 mm |
| Width: | 450 mm |
| Product depth: | 75 mm mm |
| Provedení: | kartáčované zlato |
| Způsob montáže: | lepeni-vrtani |
| Materiál těla/materiál provedení:: | kov |
| Montáž:: | Nástěnná |
| Záruka na funkčnost:: | 3 roky |