SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Code: SE954.0ZKRelated products
RETRO3
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá kartáčovaná SK0108-1ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€58,24 excl. VAT
€70,47
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.5KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE987BOXZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá kartáčovaná SE935ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€363,49
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá kartáčovaná SE982.5/7-61ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€246,33 excl. VAT
€298,06
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá - kartáčovaná SE843/1ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE985ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá - kartáčovaná SE934ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€154,63 excl. VAT
€187,10
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE946.0/1ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,67 excl. VAT
€198,04
RETRO3
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE928.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,11 excl. VAT
€181,63
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.0KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá kartáčovaná SE923.0ZK - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,71 excl. VAT
€211,40
RETRO3
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE925.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€497,02 excl. VAT
€601,39
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD BRUSHED |
|---|---|
| EAN: | 8596700003844 |
| Color: | PVD, Zlatá - kartáčovaná |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 100 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0010ZK |
| Přepínač vody: | MD0012SEZK |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 3,68 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 3,47 |
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 100mm, old brass, SE954.0SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 150mm, old brass, SE954.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - lesklá SE954.5Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - lesklá SE954.0Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Stará mosaz SE955.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.