UNICOLOR 20 obklad Rosa Palo brillo 20x20 (1m2) F55
Code: F55Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Limon Brillo 15x15 (1m2) E67
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris 221 Brillo 15x15 (1m2) 221-130
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo brillo 20x20 (1m2) 973
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€34,49
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Delivery approx. 4 weeks
€26,79 excl. VAT
€32,41
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 15x15 (1m2) 16455
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto mate 20x20 (1m2) R64
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
Displayed in the showroom
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil brillo 15x15 (1m2) 120
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Marino Brillo 15x15 (1m2) A60UNI
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Cameo Mate 15x15 (1m2) 477
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Canela Brillo 15x15 (1m2) 456
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919010290 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |