UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto mate 20x20 (1m2) R64
Code: R64Related products
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Moka mate 20x20 (1m2) J29
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris 221 Brillo 15x15 (1m2) 221-130
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Coral Brillo 15x15 (1m2) E82UNI
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–34 %
UNICOLOR 20 obklad Pizarra mate 20x20 (1m2) R32
Central warehouse
€19,90 excl. VAT
€24,08
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Moka mate 15x15 (1m2) J56
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€48,78
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Mate 15x15 (1m2) R69
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919018920 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |