Bemeta BRILIA: Dávkovač mýdla, 200 ml, lesk, stříbrná
Code: 177109010Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILIA SILVER GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056680 |
| Color: | Pochromováno |
| Objem: | 1.099 l |
| Hloubka balení: | 140.000 mm |
| Material: | Mosaz/Nerez/Sklo |
| Šířka balení: | 100.000 mm |
| Váha brutto: | 0.627 kg |
| Výška balení: | 165.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Objem náplně: | 200.000 ml |