Bemeta BRILIA: Držák ručníků kruhový, lesk, stříbrná
Code: 177204060Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILIA SILVER GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056741 |
| Color: | Pochromováno |
| Objem: | 1.782 l |
| Hloubka balení: | 55.000 mm |
| Material: | Mosaz |
| Šířka balení: | 210.000 mm |
| Váha brutto: | 0.301 kg |
| Výška balení: | 210.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |